Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Rendelkezem egy IPhone telefonnal valamint egy Ipaddel. Ha kapok egy képet és megnézem telefonon, akkor a tableton nem látom. Mi lehet az oka? Hogy lehet megoldani?

A tablet kijelzi hogy egy képnek kene ott lenni de sehol semmi..

válaszokat előre is köszönöm!!

2017. jún. 9. 18:41  Privát üzenet  

A válasz

Ezeknél az eszközöknél még nem fejlett ez a technológia, ezért nem mindenhol működik.

Elküldesz egy üzenetet telefonra és gépen érkezik meg.

Nekem már volt ilyen is, de remélem a frissítéssel kijön ennek a javítása.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2017. jún. 10. 12:47 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Iphone 7 Plus (gold) telefonnal rendelkezem! Es az lenne a kerdesem hogy szerintetek merjem tok nelkul hasznalni, mert olyan gyonyoru a telefon es a fekete tokom elcsunyitja es...
Huawei 5 x doogee telefonnal rendelkezem, de sehol sem találom, hogy hol lehetne a hívásazonosítót láthatóvá tenni. Le tudja nekem valaki írni, hogy hol tudom láthatóvá tenni a...
Sony xperia x10 mini telefonnal rendelkezem és elhagytam a csatlakoztatóját. Szeretnék szoftvert frissíteni. Lehetséges ez kábel nélkül?
Rendelkezem egy Lenovo Vibe Shot telefonnal, és az lenne a kérdésem hogy mennyi időt bír ki a telefon akkumulátorja egy teljes feltöltés után internettel, és anélkül? És mennyit...
Lenovo A536 - os telefonnal rendelkezem. Hogy lehet hívóképet beállítani a személyekhez? Kerestem interneten, de nem találtam megoldást.
Samsung Galaxy S3 telefonnal rendelkezem és töröltem egy albumot tök véletlenül amit nagyon nem akartam. (Benéztem kicsit nagyon. ) Az teljesen elveszett?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!