Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb telefon?

Figyelt kérdés
Jöhet nyomógombos, okos is. Nem szeretnék telefont venni, csak pusztán kíváncsi vagyok.

2017. jún. 9. 19:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem a galaxy s8+, de majd mindjárt jön egy apple majom aki lepontoz :)
2017. jún. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Első, nem feltétlenül kell "apple majom" jelzővel illetni azt, aki lepontoz. Nem mindenkinek az iPhone vagy a Samsung kell. Meg sok embernek más jelenti a csúcskészüléket. Nekem volt Samsung és iPhone készülékem is, és személy szerint az iPhone-t preferálom jobban. De van, aki inkább Sony, Huawei, Xiaomi Mi készülékeket szereti.
2017. jún. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a Xiaomi Mi6, nagyon jó ár/értéket képvisel, ami még szerintem jó:O+3T, HTC 10, SGS7.

De legjobb nincs, például a Mi6-ban nincs Jack ajzat ami eléggé fájó pont sok felhasználónak(nekem is pl.)

2017. jún. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%

Nekem most legjobban a sony XZ premium tetszik nagyon, kár, hogy havonta késik egy hónapot :D (fail..)

A másik amit várok, az a OnePlus 5, majd júni. 20-án, az is jó cuccnak ígérkezik. Meg persze az s8 páros is tetszik, csak az árával nem vagyok kibékülve.

A iPhone 7/plus páros engem eléggé hidegen hagy (bár az A10 nyers teljesítménye azért elég impresszív, nagyon komoly cucc), így kíváncsian várom a Szeptembert, hátha lesz valami izgalmas dolog a 10. "szülinapján" az iPhone-nak.

2017. jún. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Trevor. ***** válasza:
73%
Google Pixel
2017. jún. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%

Mikor tavaly megjelent a Samsung Galaxy S7 (vagy S7 Edge, már nem emlékszem pontosan), sokat lehetett olvasni, hogy a szakértők azt választották "A világ legjobb telefonjának"!

Én ezt a kijelentést már akkor is b#romságnak tartottam, hiszen ilyen gyakorlatilag nem létezik, mivel mindenkinek más szempontok számítanak, mások az igények, ilyen kijelentést nem lehet egyértelműen tenni!

Például: valaki mindenáron QHD kijelzőt akar, én túlzásnak tartom, nekem az FHD bőven elég, és valakinek pedig még az is sok. Valakinek mindegy milyen telefon, csak a létező legjobb kamerája legyen, valakinek viszont ez abszolút nem számít. Valakinek bivalyerős hardver kell, valakinek menőzés miatt csakis iPhone, valakinek strapatelefon kell, más a minél nagyobb akksit tartja a legfontosabbnak. Valakinek kell bele fm rádió, valaki viszont inkább a tárhely minél nagyobb felhasználható részét akarja.

És még akár naphosszat sorolhatnám, a lényeg, hogy a legjobb telefonra nincs egyértelmű megnevezés!

2017. jún. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én a válaszolók igényei szerint gondoltam a legjobbra.
2017. jún. 10. 09:20
 8/11 anonim ***** válasza:
Anno megvettem az s7 edget szamomra ez a legjobb, szep a hajlitott kijelző de többet soha az egegyadta vilagon, ez olyan, hogy pillanatnyi mulo allapot a legjobb mobil cim
2017. szept. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#6-os vagyok. Ja hát saját igény szerint, az más. Nemsokára készülök új telefont venni, véglegesen még nem döntöttem, de a 64 gigás Huawei Mate 8 a legfőbb esélyes.
2017. szept. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az valóban más tészta, jelenleg én csak Pixel-t vennék, vagy kénytelen lennék átállni a sötét oldalra.(egyszerűen mindenki tesz a frissítésekre)
2017. szept. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!