Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafone feltöltőkártyára...

Vodafone feltöltőkártyára 5000 Ft-ot fizettem 1GB netem van és 1 hónap múlva fizethetek újra mert elveszik. Van ennél jobb opció is náluk? Sajna vodafonos a teló. Van-e és mennyibe kerül a függetlenítés náluk?

Figyelt kérdés

Hogyan kell beállítani a mobilnetet?? Kipróbáltam volna wifi ki, adatforgalom be de nincs net. Mit kell még tenni?


Nem igazán értek ehhez.


2017. jún. 9. 21:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj meg, de miért nem a Vodafonnál érdeklődsz? :). Weboldalukon megtudod nézni az ajánlatokat, és ha bemész az üzletükbe segítenek a problémádon.
2017. jún. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Érdeklődtünk... Azt mondta az emberke hogy nincs függetlenítés miközben a neten olvastam különböző oldalakon hogy van... Gondoltam esetleg akad itt valaki aki használta/ja vagy tud valamit vagy épp vodafonos és kedvezőbb csomagot használ mint ez.
2017. jún. 9. 21:32
 3/10 anonim ***** válasza:

állítad be az apn-t, vitamax.internet.vodafone.net


majd menj fel a weboldalra, és nézd meg az ajánlatot: a nyárra minden feltöltőkártyásnak 4gb netet adnak

2017. jún. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

vodánál van függetlenítés, ha lejárt a hűség, 2500 ft


telefont vigyed, mellé számla/garijegy/szerződés

plusz személyi, lakcímkártya


csak akkor tudod elintézni, ha te vásároltad a készüléket (te vagy az előfizető)

2017. jún. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4-es! Ha feltöltőkártyás a kérdező, akkor eleve nincs hűségidő. Egyébként én is megszívtam, mert szinte semmit nem tudtam igénybe venni az akkori ajánlatukból. Egy laikus számára (főleg ha nem tizen-huszonéves), eléggé kínai, az üzletben meg szó szerint hülyének néznek, ha kérdezel. Ez van.
2017. jún. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hozzáférési pontokban az első a VF internet (internet.vodafone.net) ez van bejelölve. Alatta van VF internet vitamax(vitamax.internet.vodafone.net) ha ezt jelölöm be akkor sincs semmi.
2017. jún. 9. 22:21
 7/10 anonim ***** válasza:

5-ös


teljesen mindegy mert így is úgy is csak 2 év után kérheti a függetlenítést, csak úgy mint a hűségszerződés esetében

2017. jún. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
amúgy egy szóval nem mondta a kérdező, hogy feltöltőkártyás konstrukcióban vette a telefont..
2017. jún. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ok, rendben utolsó válaszoló, de eleve úgy kezdte a kérdését, hogy vodafone feltöltőkártyára... Anno én is így kaptam karácsonyra X éve, rá is utalták a havi 3-ezret, mert akkor ez volt az akció, csak éppen semmi internetes szolgáltatást nem tudtam aktiválni. Akkor még nem voltak okostelefon-sarkok az üzletekben. Nem kekeckedek, részemről téma lezárva. :) További szép estét.
2017. jún. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Te most a feltöltési bónuszra gondolsz? Mert ha igen, akkor azt az 1 GB-ot ajándékba kapod, és a feltöltött egyenleg terhére még vásárolhatsz internetet:

[link]


Sőt, ha most elküldöd az ADATPROMO szót a 1270-re, akkor ingyen kapsz 4 GB mobilnetet, amit 30 napon belül használhatsz le.

2017. jún. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!