Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Messenger várakozás a hálozatr...

Dani003 kérdése:

Messenger várakozás a hálozatra?! Többi lent.

Figyelt kérdés

Szóval fél éve lett meg az új Oneplus 3-am és eddig tökéletesen működödtek az alkalmazások mobilnetről, de az egyik napról a másikra pár alkalmazás(Messenger,Snapchat, Hearthstone) nem volt hajlandó működni. Ipv4-el és 6-al is próbálkoztam de az se jött be. Youtubozni, netezni simán tudok. Vodafonos vagyok ha ez bármit is hozzátesz. És 7.1.1-et futtatok.


Válaszokat előre is köszi!



2017. jún. 10. 08:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha véletlenül rájöttél a megoldásra, akkor írd le ide kérlek , mert pontosan ugyanez van nálam is.
2017. nov. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Közben megtaláltam :)

Megoldás: I had the same issue (hungary, vodafone). Open settings - under wireless & networks: sim & network - select your sim card (sim1) - access point names.


Here i had "Vodafone Live!" by default with wap.vodafone.hu APN. This is not correct, enter it and delete it using the ... menu. For me then the correct APN settings have appeared automatically. If not, create a new one with APN: internet.vodafone.hu and leave everything on default. I hope it will work for you too.

2017. nov. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!