Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Letiltott telefonszám/sim...

Letiltott telefonszám/sim kártya újra aktiválódik?

Figyelt kérdés
Ha letiltatom a telefonszámom/sim kártyám, akkor egy idő után újra forgalomba kerül az a szám vagy örökre elveszik?

2017. jún. 10. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Kiosztják másnak.
2017. jún. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tudtommal 1 évig "pihentetik", utána újra kiadják.
2017. jún. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ha kiosztják másnak, akkor ha valamelyik ismerősömnek megvolt a számom akkor simán feltudja hívni az új tulajt mi?:D


Miután letiltom a számot megszűnik a szerződésem a szolgáltatóval, és így tudnak új szerződést kötni mással azzal a számhoz?


Illetve, ha elhagyom/ellopják a telefonom akkor hogy tudom megtartani a számot? Tudtommal van ilyen lehetőség is.

2017. jún. 10. 17:11
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy letiltod?


Igen, jó eséllyel egy év után már valakinél kicsörög. Akár te is felhívhatod majd.


Nem azonnal adják ki azt a számot.


Ha ellopják/elveszíted a telefont, akkor bemész a szolgáltatóhoz, ők letiltják az elvesztett sim kártyát, te pedig kapsz másikat ugyanazzal a számmal.

2017. jún. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

"Mi az, hogy letiltod? "


Pár éve ellopták a mobilom, betelefonáltam, hogy tiltsák le. Ilyenkor a Sim kártyát tiltják le ugye?


Tudtam volna kérni egy új Simet a régi számomhoz, de én ezt nem akartam, átmentem egy másik szolgáltatóhoz.


Aztán mivel nem töltöttem fel a számra semmi pénzt hosszú ideig gondolom megszüntették a számom, aztán 1 év pihi után kiadták másnak.


Helyesen gondolom?

2017. jún. 10. 17:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, helyesen.
2017. jún. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!