Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ki tudom függetleníteni...

Ki tudom függetleníteni valahogy a Sony Ericsson T100-as telefonomat saját magam, házilag? Ha igen hogyan? Régi, de jó. Pannonos, de szeretnék T-mobil-os kártyát beletenni.

Figyelt kérdés
2010. máj. 18. 16:38
 1/8 A kérdező kommentje:
Kérem segítsen aki tud.
2010. máj. 23. 19:01
 2/8 anonim ***** válasza:
Legegyszerűbb ha veszel bele függetlenítő simet, csak berakod és kész is !
2010. máj. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget. Ilyenről még nem is hallottam. Ezek szerint vehetek pl Vodafone-os telefont, de ugyanúgy lehetek vele T-Mobilos? :)

Nézem a Vaterán de a T100as nincs a támogatott típusok között. Lehet túl régi. Valami más módszer esetleg?

2010. máj. 23. 21:50
 4/8 anonim ***** válasza:
Van..de ingyen nem tudod megoldani akkor sem...Kell egy dss-25 dokkoló meg progi...Igaz ez utóbbiak ingyen is elérhetőek,de a dokkolóért akkor is pénzt kell adnod,az meg köbö annyi mint amennyit a telefonod ér.
2010. máj. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
T 100 hoz is jó a függetlenítő sim(mint minden más gsm eszközhoz)csak azért nincs a támogatott típusok közt mert régi modell, és ugyebár nem lehet felsorolni az összes eddig gyártott modellt!
2010. máj. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
értem, azért köszönöm a segítséget. Ezzel a SmartSimmel nem lehet baja a telefonnak? És Pl Vodafonos telefonnal tudok T-mobilos kártyával mobil-internetezni? Szóval úgy tudom használni egy másik szolgáltató szolgáltatásait mint ha olyan lenne a telefonom?
2010. máj. 24. 11:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz a készüléknek, tulajdonképpen a készülék nem is érzékeli a turbo simet, mert az a hálózat agyát veri át nem a telóét.És igen bármilyen szolgáltatást ugyanúgy használhatsz mintha az adott szolgáltatóé lenne a készülék.
2010. máj. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jó kis találmány :) Köszi mindenkinek a segítséget.
2010. máj. 24. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!