Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Manapság nem érdemes egy...

Manapság nem érdemes egy telefonra 60-70 ezernél többet költeni. Egyetértesz?

Figyelt kérdés
Ahogy elnézem a mai kínálatot, ennyiért már olyan telefonokat árulnak,amik az emberek úgy kb 99,9%-ának a valós igényeit kielégíti. A kamerák 12-13 pixelesek, teljesen jó képeket,videókat csinálnak. Processzor,memória téren is a drágábbak sokkal,de sokkal többet nem tudnak (teljesen mindegy,hogy az alkalmazást 3 vagy 4 mp alatt tölti be).
2017. jún. 10. 22:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
47%
Nem teljesen értek egyet. Nyilván telefonálni bármelyik jó, de azért egy galaxy s8+-t nem lehet összehasonlítani egy 70ezres kínai szarral.
2017. jún. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%
nem
2017. jún. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ja, én még annyit se költöttem, bár a belső memóriája lehetett volna több is, de amúgy nekem megfelel.
2017. jún. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem felesleges, rengeteget képes veszíteni az értékéből egy telefon.

Szóval azt mondom jobban jársz ha évente veszel egy középkategóriás telefont mintha 2 évente vennél egy csúcstelefont.

Amiben jók a csúcsmodellek az a kamera, a nagyon gyors tárhely, a bika erős hardver, a 2 év garantált frissítés.De ezeket a dogokat a telefont használója nem tudja kihasználni.

#1.Az a 70 ezres kínai szar is teljesíti a felhasználó igényeit és ez a lényeg.(jó példa a Redmi 4 Prime, ami ennyiért megy és konkrétan bármivel megbirkózik)

2017. jún. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
61%
2
2017. jún. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
56%
sőt még 20 ezerből is kijön egy.
2017. jún. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Na igen, az értékcsökkenésről nem is beszélve.
2017. jún. 10. 23:12
 8/22 anonim válasza:
92%
Én úgy vagyok vele, hogy amíg működik, minden telefon jó. Még a régiek is. Hívjatok régimódinak, de amikor tényleg arról van szó, hogy mennyire éri meg telefonra költeni, nekem nem az az elsődleges szempont, mennyire gyorsan fut az alkalmazás, hanem hogy lemerül-e, mire a nap végén odáig jutnék, hogy felhívjam a párom. Az, hogy ilyen meg olyan processzor - ha annyira kell az az alkalmazás, bármire is jó, a gépemen biztos vagyok benne, hogy tudok találni valami alternatívát rá. Fotó szempontjából mindegy, azt kapod amit adnak, senki nem fog elítélni, mert csak 8 mp-s kamerám van, nem pedig 12-13-as.
2017. jún. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
76%
Nem éri meg másfél éve vettem egy Samsung galaxy note 4-et 175 ezer ért,most 50 ezret nem adnának érte,arról nem is beszélve,hogy egy verne thor majdnem tud ennyit.
2017. jún. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

#8.Csak van amikor idő múlásával előjönnek az elavulás jelei, kevésbé optimalizálják rá az alkalmazásokat, már nem olyan gyors mint újkorában és hasonló hibák.

Ez esetben meg váltani kell, mert egyszerűen elveszti a telefon minden előnyét amiért épp megvetted.

De ez igény függő mert mindenki másra használja.

2017. jún. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!