Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobiltelefont ajánlasz?...

Milyen mobiltelefont ajánlasz? Venni szeretnek, de a nagy választék miatt nem tudom eldönteni, hogy melyikre essen a választásom.

Figyelt kérdés
Te hogy vagy megelégedve a telefonoddal, meddig bírja az aksi 1 feltöltessél?
2017. jún. 11. 07:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Árat is írj!


Folyamatos rádiózással 4 órát bír kb.

Hétvégén alig használom, akkor 2 napot bőven kibír az aksi.

2017. jún. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Pedig egyszerű válogatni. Ha másképp nem megy ird fel magadnak hogy milyen legyen.

Mekkora, mire kell, miből milyen tudású, akksi mekkora, ára, egyéb dolgok és aztán el kezded át nézni a kinálatot. Vagy teszteket nézegetni.

Mert itt mindenki azt fogja javasolni ami neki van. Még ha nincs is teljesen megelégedve vele akkor is azt fogja javasolni. Jó akkuval szinte csak a kinaiak közt találsz valamire valót.

Én például úgy vettem hogy egy-másfél évet birjon ki és eldobom utána. Ezért se veszek 2-300 ezres telefont. Max 50 a vége. Ezért már nagyon jókat lehet venni, és még se fáj annyira ha vizbe esne, elhagyná, ellopnák, vagy elejtené az ember , mint egy csúcsnak kikiáltott drága telefont. Sokan hiába tiltakoznak ellene igenis a kinai telefonok nagyon ott vannak . Fele , harmad árba.

Legtöbbször már más ellenérvet nem tudnak felhozni csak , mivan ha javitani, garanciáztatni kell. Nem kell, nálunk már mindenki lecserélte a telefont 20-60 ezer ft-os kinaira. Még eddig a lassan két éves telefonnal se volt semmi probléma, pedig mint irtam én úgy vettem hogy egy-másfél év után eldobom. De még jó. Sőt eddig nem fagyott le, semmi baja. A nagy akksi meg megfizethetetlen.

2017. jún. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%

[link]

Tessék válogass .

2017. jún. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Trevor. ***** válasza:

Milyen árban?

Én meg vagyok elégedve a telefonommal, egy feltöltéssel 2 napot bír, ha kevesebbet használom 3 nap.

2017. jún. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az Árukereső oldalon ott van bal szélen a szűrő, egyénileg be tudsz jelölni mindent, amire szükséged van, hogy milyen legyen a telefon!

Viszont ha esetleg megadnád a max. árat, és hogy mik az igényeid, itt tudunk ajánlani is!

2017. jún. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
73%
Telefon ajánlást kérsz vagy közvélemény kutatást végzel? Csak mert a fő kérdés és alatta a kiegészítő rész teljesen eltérőek!
2017. jún. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!