Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az S4-em ujraindul véletlensze...

Az S4-em ujraindul véletlenszerűen de csak a kitkat androidon?

Figyelt kérdés

tehát néha random ujraindul de nem tudom h miért.

előtte a lollipop volt rajta azon nem indult ujra de viszont az tele volt hibákkal és ezért vissza telepitettem rá a kitkatot (odin segitségével) és ezt 3x megcsináltam még nem gondoltam ugy h mostmár elég mert még a végén tönkre megy a telóm.

mikor megvettem a teló két éves volt pedig azt mondták h 1 hónapos tehát ma már 3 éves de még mindig ugyanugy működik minden rajta mint előtte csak random ujraindul.


Amikor megvettem egy elég rossz aksi volt benne mert 30%nál ujraindult valszeg mert volt egy kis levegő az aksiban vagy nem tudom. mert addig nem hagyta abba mig nem csatlakoztattam rá töltőt vagy míg nem merült 5%-al lejebb az aksi tehát 30%nál folyton kikapcsolt 25%nél már megint ujra jó volt minden.

később vettem bele egy másik aksit "original felirattal" jobban is birta valamivel mint előtte lévő aksi.

a teló folyton lefagyott kitkaton az sd kártya miatt de én azt hittem mert én raktam rá nem "szakemberek".

de másik sd kártyával már jó.

Sok gyakorikérdések oldalon volt ilyen kérdés és azt irták az aski hibás lehet és igazuk volt mert a kérdező utána vett másikat és utána jó lett neki nem tudom h most nekem is ez lehet e a bajom??

kicsit sokat irtam de aki tud az segitsen!!!



2017. jún. 12. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Rakd vissza az 5.0-át
2017. jún. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Majd lehet viszzatelepitem ha nincs mas megoldas..

De mi okozhatja ezt a problemat?

2017. jún. 14. 05:54
 3/4 A kérdező kommentje:
csak az sd kártya volt a probléma mert nem szabad áthelyezni a play áruházból letöltött programokat az sd kártyára ennyi
2017. jún. 14. 22:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Android 5.1 telepítése? ott nincsenek már bugok
2018. júl. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!