Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van olyan mobiltelefon,...

Van olyan mobiltelefon, amiről lehet nyomtatòra anyagot küldeni es nyomtatni? Ha igen, légyszíves irjatok márkát a telefonra es a nyomtatora is es megnézem az árat neten.

Figyelt kérdés
2017. jún. 13. 18:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

90% androidos telefonok. Pl. Hp alkalmazást lehet telepíteni...

2017. jún. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
...sőt...canon,epson...stb is.:)
2017. jún. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szinte minden okosteló képes erre. Inkább az a kérdés, hogy a nyomtatód képes-e wifin adatokat fogadni. Telefon és a nyomtató is legyen wifis. Kb. ennyi követelmény van.
2017. jún. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Hálózati, vagy hálózaton megosztott PCL-t ismerő (a lézernyomtatók kb 100%-a ilyen) nyomtatóra van jónéhány program, gyakorlatilag bármelyik Androidra. Biztos vagyok benne, hogy iOS-re is létezik ilyen.
2017. jún. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nekem HP Deskjet 4535 van, tudja ezt a funkciót, HP alkalmazást le kell tölteni okos telóra vagy tabletre. Szerintem az okostelók tudják mind.
2017. jún. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, hogy ilyen segítőkészek vagytok. A telefonom Samsung Galaxy S6, ami jó kezdet, mert androidos. Nyomtatóm nincs. Tudnátok mondani egy konkrét típust közép árkategóriában, ami elfogadhatóan jó képet nyomtat es esetleg egy megbízható helyet, ahol meg tudom venni? Azt tudom, hogy jó fodrászért, manikűrösért hova menjek és mi az elfogadható ár érte, de nyomtató ügyben fogalmam sincs. Tehát nagyon hálás vagyok a segítségetekért es köszi.
2017. jún. 14. 22:58
 7/10 anonim ***** válasza:

Csak képeket akarsz nyomtatni, vagy dokumentumokat is?

Mert vannak kimondottan fotónyomtatók is.



Multifunkciós legyen, vagy csak nyomtatni akarsz?

(a multifunkciósban szkenner és fénymásoló funkció is van, netán még fax is)



Nekem Canon Pixma multi van, szerintem egész jó képeket nyomtat, de majd ajánlanak jobbat, akik jártasabbak a témában.


[link]


Árukeresőbe keresd meg a legolcsóbb üzletet, és onnan rendeld meg. Amikor rendelsz nyomtatót, érdemes patront is venni hozzá, mert általában csak egy minimális kezdőkészlet van benne, ami nem sok mindenre elég. És a fotók nyomtatásához fotópapír is kell, tehát nem jó a sima fénymásolópapír.

2017. jún. 15. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Ypszilon1980 ***** válasza:

Én fotónyomtatót nem vennék,volt már nekem,de drága bele a festékkazetta,meg maga a nyomtató is és csak 10x15ös.Enyém alig volt használva és egyszer csak nem húzza be a papírt.

Vettem inkább egy multifunkciósat,ami tud keret nélkül is nyomtatni,vettem hozzá A4-es fotópapírt,nagyon szépen nyomtat.De ez csak az én véleményem.

2017. jún. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szèpen köszönöm az infókat! Nagyon hasznos! Nem is tudtam hogy milyen sok dologra kell odafigyelni. Multifunkcionálisat veszek. Köszi szépen!
2017. jún. 16. 18:34
 10/10 A kérdező kommentje:
Megnéztem a becsatolt linket.Nagyon jó érzés, hogy ilyen segítőkészek vagytok.
2017. jún. 16. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!