Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van mód androidos telefonról...

Van mód androidos telefonról leszedni az adatokat?

Figyelt kérdés

Samsung Galaxy S7 telefonomat elejtettem, a kijelzője azóta nem mutat semmit. A tetején lévő LED fények továbbra is villognak, ha a jobb oldalon lévő gombot nyomogatom, a lenti két gomb (a vissza és a beállítások gomb) felvillan.

Ha számítógéphez csatlakoztatom, gondolom kérné a telefon, hogy hozzájáruljak a szinkronizáláshoz, erre azonban nincs lehetőségem, mert ugyebár a kijelző nem mutat semmit :/

Van valami lehetőség, hogy a névjegyzék megmaradjon? Vagy pedig fakadjak sírva?


2017. jún. 13. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Hello!

Sajnálom ami veled történt. Ha vannak adataid a memória kártyán és névjegyeid a sim kártyádon akkor egy másik mobilba át rakva megkapod...de ami a telefonon van azt sajnos csak szervizben tudják leszedni, mivel ők valami programmal képesek erre...egyik ismerősöm is igy járt. Sok sikert!

2017. jún. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sajnos a telefonon vannak a nevek :/
2017. jún. 13. 21:17
 3/7 anonim ***** válasza:
A szupertelefonhoz nem használtad a gmail névjegyszinkront?
2017. jún. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Létezik ilyen, hogy gmail szinkron? :)


Én azt sem tudtam, hogy ez jó telefonnak számít, vagy sem, a szolgáltatótól kaptam néhány darabot, amiért váltottam. Valójában telefonálásra használtam, illetve a gmail címem be volt rajta állítva, de úgy látom, az alapból nem szinkronizálja a névjegyzéket, gondolom valamit be kellett volna rajta állítanom ehhez.

2017. jún. 14. 09:31
 5/7 Wadmalac ***** válasza:

Na ez az, rengetegen vesznek okostelót úgy, hogy az okosteló funkciókat nem ismerik és nem is használják.

Az egész android rendszerben a Google felhő-kapcsolat a lényeg.

Ha ez aktív, nem veszhet el semmi.

A Google szinkronok bekapcsolásának kéne lenni az első dolognak ,amit egy új androidos telóval tesz az ember.

2017. jún. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Biztosan ìgy van, ha rajtam mùlna, mèg mindig Nokia 3310-essel jàrnèk, a windows 98-omon pedig szintèn 98-as word működne :)
2017. jún. 14. 11:10
 7/7 Wadmalac ***** válasza:
Hát én egyiket sem sírom vissza. :D
2017. jún. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!