Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy A7-hez Magyaror...

Samsung Galaxy A7-hez Magyarországon mennyire lehet kapni tartozékokat? (tokotkat, üvegfolíát)

Figyelt kérdés
A telefon hivatalosan nincs forgalomban Magyarországon, de mindenképp ilyet szeretnék. Ha bemegyek egy boltba és kérek rá tokot vagy üvegfóliát tudnak majd adni? Valakinek van ilyen telefonja?

#2017 ##tartozék ##üvegfólia
2017. jún. 15. 10:47
 1/3 anonim válasza:
Elvileg magyarországon nincsenek hozzá tartozékok,de én nem nagyon tudok ilyenekről,ezt egy olyan ismerősöm mondta,akinek ilyen telefonja van.Rendellj valahonnan.
2017. jún. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 oOCsabiOo ***** válasza:
Minden készülékhez lehet kapni mindent, csak jó helyen kell keresni. Magyarországi boltok is külföldről szerzik be a tartozékokat. Én ebay-ről szoktam rendelni mindenféle csodát és nagyon olcsón. Most vettem épp egy tokot 204 Ft-ért. (Átlátszó szilikon tok) Most kerestem rá és ugyan ennyiért van most is SG A7-hez is ilyen tok. De természetesen vannak Otterboxok és Love Mei-k is 4-7ezer között.
2017. jún. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. jún. 15. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!