Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iclouddal ki tudom váltani...

Az iclouddal ki tudom váltani a telefon tárhelyét?

Figyelt kérdés

A kérdés az, hogy ha veszek egy 16 gigás iphone-t, akkor megtudom azt csinálni, hogy minden tartalmat (képek, videók, zenék, dokumentumok) az alkalmazások kivételével a felhőben tárolok úgy hogy nincsenek rajta a telefon fizikai tárhelyén?

A nettel nem lenne gond mert korlátlan mobilnetem van.

A válaszokat előre is köszönöm.



2017. jún. 16. 13:33
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Meg tudnád csinálni, de nincs sok értelme. Ha korlátlan mobilnetre volt pénz, miért nincs nagyobb tárhelyre? tudtommal az apple nem is forgalmaz már 16 gigás telefonokat. Nem véletlenül. Valamint appokat nem is tudnál icloudra telepíteni. Szerintem nem éri meg. De te tudod. A nagyobb icloud tárhely is pénz amit ki kell fizetni. Amúgy honnan van korlátlan mobilneted?
2017. jún. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Trevor. ***** válasza:

#1 Gondolom Telenor.

Zenéket, képeket, videókat, dokumentumokat lehet tárolni a felhőben, van ingyenes és fizetős megoldás is. Spotify, Deezer pl. jól használható zenehallgatásra. De 16gb szerintem akkor is kevés.

2017. jún. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az elsőnek igen van korlátlan netre és természetesen az icloudra is. Azért 16 gigás, mert most váltok majd s7-ről egy iphone 4s-re mert egyszerűen nem valók nekem a méregdrága telefonok nem bír ki 3 hónapot úgy hogy ne keljen valamelyik üveg felületet javíttatni. 4s-ből meg sehol nem kapni 32-est. Az appokat letölteném a telefonra de lehetőleg minden mást a felhőben tárolnék.
2017. jún. 16. 15:36
 4/10 anonim ***** válasza:

A 4S eleje-hátulja ugyanúgy üveg, mint az S7, viszont 6 éves modell, egyre nehezebb hozzá alkatrészt szerezni. Belátható időn belül az App Store sem fogja már támogatni. Ezenkívül nem vízálló (igaz, ha már megtörted, az S7 sem az), és hát felhasználói élményben eléggé visszalépést fog jelenteni, hiába Apple, 6 év után már az sem fénylik úgy. Meg el is szoktunk a 3,5 colos kijelzőtől...

A kérdésre válaszolva persze, használhatsz iCloudot, csak mondjuk a 4S által támogatott HSPA-n (14,4/5,76 Mbps max térerőnél, ennek a töredéke is lehet) nem fog hasítani az sem.


Egyébként párezer forintból kapsz tokot meg üvegfóliát az S7-re.

2017. jún. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Volt rajta mindkettő. Így is összetört. Előtte egy P9-et vágtam gajra épp ezért vennék valami olcsóbbat mert már semmi kedvem folyton azon aggódni, hogy mikor teszem tönkre azt a kisebb vagyont a zsebemben.

De köszönöm az eddigi válaszokat jöhetnek még.

2017. jún. 16. 17:00
 6/10 anonim ***** válasza:
Vsak eofin szinkronizál, mobilneten nem és 16 GB nem elég
2017. jún. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
*wifin
2017. jún. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Azóta már találtam egy 32 gigás 5-öt hasonló árban. Arról vélemények?
2017. jún. 17. 20:45
 9/10 anonim ***** válasza:
Iphone 5? <facepalm>
2017. jún. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hogy egész őszinte legyek, ha egy tetőtől tapig bebugyolált telefont össze tudsz törni, akkor lehet, neked egy Caterpillar kéne inkább :) iPhone 5 már egy fokkal jobb, de arra sem olcsó a kijelzőcsere, bár tény, hogy olcsóbb, mint az S7-re :)
2017. jún. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!