Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vélemény az IOS-ról?

Vélemény az IOS-ról?

Figyelt kérdés
Tudtok olyan információt az Apple rendszeréről ami például egy Androidon nincs, vagy épp fordítva? És mi a véleményetek személy szerint az almás rendszerről?

2017. jún. 17. 13:56
 1/6 anonim ***** válasza:
2017. jún. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

egyszerre használom mindkét rendszert, a tabletem almás (ipad mini 2) a telefonom androidos(samsung galaxy note 4),összképében nekem az android jobban tetszik az 5.0-tól,az ios-t, pedig szerintem az ios 7-től elcseszték,az android innmáron szerintem sokkal jobban kezelhető rendszer,szebb effektekkel, illetve jobb alkalmazásoptimalizáltsággal.

-Hogy mi a véleményem az apple rendszerről?Maga a rendszer azért jó szerintem, mert nagyon egyszerű,a saját alkalmazásaik zseniálisan működnek,illetve tetszik, hogy egy eszköz nem csak három frissítést kap, mint mondjuk egy samsung csúcsmodell, hanem mostanság már ötöt, ami nem tetszik az az, hogy például csak apple kábellel töltheted az eszközt, hogy a google alkalmazásait nem bírják normálisan optimizálni(például nekem ios-en mióta nincs alapból telepített youtube app, hanem az app store-ból kell letölteni, azóta folyamatosan szaggat),illetve negatívum még szerintem, hogy nem bírnak valami gyorsabb töltési módot kitalálni, egyébként, szerintem az ios jó lenne.

-ami az androidon nincs, de az ios-en van:van egy normális reklám mentes böngésző, szerintem minden más van az androidon is.

-fordítva:az android gyorsabban töltődik, szerintem ennyi.

2017. jún. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Úgy általában nekem az a véleményem az ios-ről hogy nagyon jó kis szoftver, szerintem jobb mint bármelyik android.


Van egy apple 5S-em bár azt kölcsönadtam, de legújabb ios van rajta és egy ipad air amin szintén legújabb ios és tökéletes szoftver szerintem.

2017. jún. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#1

Androidra is van normális reklámmentes böngésző.


Nekem az IOS jobban bejön.

2017. jún. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kinek mi, van aki Android párti van aki Ios.


De szerintem ios jobb egy hajszállal.

2017. jún. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2017. jún. 18. 16:33

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!