Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Telefonom töltőre dugva...

Zek5260 kérdése:

A Telefonom töltőre dugva jelzi a töltést de a százalékok lefelé mennek, olyan mintha le szivná magát töltőn, és gépre kötve is ugyan ez a helyzet, mi okozhatja a problémát?

Figyelt kérdés
Probáltan több féle töltővel,másik usb vel , vettem bele új aksit, sőt szoftvert is kapott másikat, de a helyzet változatlan! Egy Akai Glory O3 octacore -rol van szó!

#Töltésigond
2017. jún. 18. 08:43
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
A töltőkábel is lehet rossz.
2017. jún. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem, a töltőkábel nem lehet rossz.

Akkor egyáltalán nem töltődne.


Próbáld ki, hogy kikapcsolt állapotban töltődik-e.

2017. jún. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2. Hülyeséget ne irj.
2017. jún. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 daMisch válasza:
A töltőkábel hibája. #2, hülye vagy
2017. jún. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Szia! Nekem is volt ilyen problemam, a telefonba kellett kicserelni a toltopanelt. Valoszinuleg neked is elferdult benne egy szal. Nalam legalabbis ez okozta a problemat.
2017. jún. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Simán lehet, hogy a töltő nem ad le annyi áramot mint amit a telefonod elhasznál alapjáraton. Nekem is van, hogy ha nem a gyári törltővel töltöm, és közben használom, akkor nem, hogy tölt de még merül is (S6 Edge). Én erre tippelek.
2017. jún. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Ha tényleg végigmentél azokon, akkor én is a csatlakozóra tippelek a telefonon. Vidd be egy szervizbe és pár ezer forintért kicserélik neked.
2017. jún. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat , a töltőkábell ki zárva, erős töltővel is probáltam! Így marad a töltő panel cseréje , Esetleg maga az akku érintkezője nem lehet kontaktos?
2017. jún. 19. 10:26
 9/10 Bferike ***** válasza:
Bizonyos appok is okozhatnak ilyet. Nem telepítettél föl vmit, ami után kezdte ezt csinálni ?
2017. jún. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem tettem fel appot, és kikapcsolt állapotban is ezt csinálja, De gondolom az akku csatlakozó nem nagyon szokott tönkre menni , így marad az usb panel csere , 1x már volt cserélve az usb csatlakozo mert akkor nem érzékelte az usb-t
2017. jún. 20. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!