Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Törölt telefonszámok visszaáll...

Törölt telefonszámok visszaállítása hogyan? Samsung galaxy j5

Figyelt kérdés
Találtam appokat, amik elvileg jók erre, letöltöttem, de egyik sem csinál semmit.

2017. jún. 18. 18:07
 1/4 A kérdező kommentje:
Gmail fiókkal be voltam/vagyok jelentkezve, azt olvastam az lementi a számokat, de nem találtam.
2017. jún. 18. 18:11
 2/4 anonim ***** válasza:
55%

Ha a szinkronizálást is engedélyezted, akkor a gmail címjegyzékében vannak a kontaktjaid. De a szinkronizálás lényege, hogy a törlést is elvégzi a másik oldalon.


Másrészt pedig:


A névjegyek visszaállítása vagy exportálása

A névjegyek visszaállítása


Az elmúlt harminc napban törölt, szinkronizált, importált vagy egyesített névjegyeket a művelet visszavonásával visszaállíthatja eredeti állapotukba.


Megjegyzés: Ha a névjegyeket egy adott időpontra – például egy héttel korábbra – állítja vissza, akkor azóta hozzáadott névjegyek nem fognak megjelenni. További információ a jelenlegi névjegyek exportálásáról, valamint a későbbi újbóli hozzáadásukról.


Nyissa meg a Google Névjegyeket.

Kattintson a Továbbiak És még Névjegyek visszaállítása menüpontra.

Válassza ki azt az időpontot, amelynek az állapotához vissza szeretne térni.

Kattintson a Visszaállítás lehetőségre.


[link]

2017. jún. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi, megcsináltam, de nem állította vissza:/
2017. jún. 19. 08:59
 4/4 A kérdező kommentje:
Más ötlet?
2017. jún. 19. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!