Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Messenger értesítésnek lehet...

Messenger értesítésnek lehet valahogy saját hangot beállítani? (Android)

Figyelt kérdés
Hallottam például a buszon, hogy valakinek ilyen pánsíp féle hangja volt, de azért nem mertem tőle megkérdezni, hogy állította be.

2017. jún. 19. 23:26
 1/7 anonim válasza:
56%
Ha megnyitod a messengert és rámész a saját adatlapodra, ahol látod a felhasználó neved, telefonszámod meg ilyeneket, ott lesz ilyen, hogy "Értesítések és hangok" na ott tudod állítgatni, hogy milyen hangja legyen.
2017. jún. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Kedves #1!

Köszi a választ, de pont ezaz, hogy sajátra gondoltam :)

Nem az ilyen sablonosakra. A pánsípot pont azért hoztam példának, mert a messenger hangok között azt se találtam.

2017. jún. 19. 23:56
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha az adott hangot a notification mappába másolod,akkor ott meg fog jelenni ömlesztve az összes többivel.
2017. jún. 20. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 roli2003super válasza:
igen az előttem lévő jól monja de nekem nem dobta ki ezért először ha már betetted a mappába a hangfájlt akkor állítsd be a beállításokban alapértelmezettnek és utána a messenger ki fogja dobni úgy mint alapértelmezett értesítési hangot remélem tudtam segíteni.
2018. máj. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egy idevaló kérdésem lenne:

A saját aktuális csengőhangom megjelenik, viszont azt szeretném ha a messengernek más hangja lenne, mint a gsm hívásnak.

A messengernek van olyan mappája, ahová saját hangot lehet másolni?

2018. okt. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Gaboo2 válasza:
Értesítések és hangok/értesítések kezelése/bejövő hívások/hang/csengőhangok/helyi csengőhang kiválasztása.
2023. máj. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 vecsei kornél válasza:
Huawei P40 lite-e. Az adott hangot a notification mappába kell másolni. Aztán: Beállítások-Alkalmazások-Alkalmazások-Messenger-Értesítések-Egyéb beállítások-Értesítési hang. Itt kiválasztani a kívánt hangot. Nálam legalábbis így van és működik.
márc. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!