Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonom bele esett a...

A telefonom bele esett a tejes fazékba amiben bolt tej. Még a tegnap mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azonnal kivettem a tejből.Kivettem az aksit s áttörölgettem.Majdmegpróbáptam visszakapcsolni s működött.Mára nem megy most kint van a napon száradni

2017. jún. 20. 09:01
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Úgy kell. Nem olvastál még róla. Szépen bele szárad a tej, úgy hogy kidobhatod.
2017. jún. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Azonnal hozd be a napról!!!! Csak rosszat teszel vele. Nekem is volt ilyen , én úgy orvosoltam hogy neten láttam , kis zacskóba ami tele van rizzsel abba rakd bele , és vár 3 npot. A rizs jól szívja a nesvességet , így a telefonod kiszárad. Ha nem jó , akkor szerelő vagy kuka.
2017. jún. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

Víznél működik a kiszárítás, tejnél nem. Hisz a tej beleszárad.

Úgyhogy kuka.

Ja, és azzal is csak ártasz, ha nedvesen bekapcsolod.

Először kiszárít, aztán bekapcsol.

2017. jún. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
23%
Rizsbe rakd bele, az kiszívja a nedvet belőle. A napról viszont tényleg hozd be, mert nem tesz neki jót.
2017. jún. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne szólj senkinek, és a tejet azért megihatod.
2017. jún. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Annak már rotty ,tönkretetted...
2017. jún. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Talán, ha azonnal szerelőhöz vitted volna, ott teljesen meg tudták volna tisztítani a tejtől.

A tej nem víz, ami elpárolog.

2017. jún. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A szervízben megtudják csinálni?
2017. jún. 20. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!