Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Manapság már nem gyártanak...

Manapság már nem gyártanak ilyen telefontokot?

Figyelt kérdés
Egy sima, egyszínű (lehetőleg fekete, de kb teljesen mindegy), cipzározható, egyszerű belebújtathatós telefontokot szeretnék (bőr vagy textil teljesen mindegy), amibe belefér egy 5,5 colos készülék. Eddig akármelyik boltba mentem, sehol nem bírtak adni ilyet, és neten se találok sehol sem, csak mindenféle hiper szuper univerzális tokot, minden hülyeséget, több ezer forintokért. Ilyen kis egyszerű tokokat már nem gyártanak. Nekem csak arra kellene, hogy amikor nem használom a telefont beletegyem, hogy ne porosodjon. Arra meg tudok vigyázni hogy ne ejtsem le, meg hasonlók, szóval ilyen extra védelmi dolgokra nekem nincs szükségem

2017. jún. 20. 14:12
 1/5 anonim válasza:
nincsen varrónő vagy legalább varrni tudó ismerősöd? Vesztek egy fekete anyagot kb 200 ft hozzá bélést, az kicsit drágább, meg cipzárt és kb 15 perc az egész összeállítási művelet
2017. jún. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Wadmalac ***** válasza:

Már hogy ne lenne ilyen?

Legfeljebb nem zippzáras, de minek is lenne az?

[link]

2017. jún. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első: köszi, de a vétel most egyszerűbb lenne


Második: a cipzáron lenne a lényeg

2017. jún. 20. 16:36
 4/5 Wadmalac ***** válasza:
Te tudod, de polcon állni szerintem állatira mindegy, milyen zár.
2017. jún. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Wadmalac ***** válasza:
Ha ritkán nyitod, a tépőzár praktikusabb.
2017. jún. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!