Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit lehet tenni a kijelző...

Mit lehet tenni a kijelző karcolódása ellen?

Figyelt kérdés
van egy érintőkijlezős telóm és nem akarom, hogy szétkarcolódjon a kijelzője. tegnap vettem rá hama kijelzővédő fóliát, de ma lazán ledobta magáról, így annak nem sok értelme van. van valami jó 5letetek?
2010. máj. 19. 15:39
 1/5 anonim válasza:
tedd tokba és akkor nem karcolódik a zsebedben.
2010. máj. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Invisible shield.


Egy éve használom és egészen apró karcolásokon kívül nincs más a kijelzőn (azok is csak egy spéci szögből látszanak egészen halványan)

Azért vettem rá mert tudom magamról, hogy nem figyelek rá hogy kulcsok meg más egyéb izé mellé is bedobom a telefont.


Keress rá a googlen. Elég rugalmas a forgalmazó. Garanciát is kapsz a karcállóságra. Kellemes gumiszrű vékony anyag. A videókon megnézheted mit bír, tényleg bírja.

Felhelyezni kicsit körülményes

2010. máj. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

utolsónak:


ezt a cuccot nehéz feltenni? felteszik a boltban, vagy ha megrendelem én is fel tudom tenni?

2010. máj. 19. 16:48
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha úgy nézzük elég nehéz :D mert miután lehúztad a lapról egy külön művészet megoldan hogy pont a helyére passzoljon és ne legyen újlenyomatos az alja. (előtte alaposan tisztítsd meg a kijelzőt, a kezed, meg figyelj hogy sima nem poros környéken legyél!!)

De persze attól is függ hová kellene felhelyezni. Az Iphone sima felületére könnyen felmegy a Nokia besüppesztett gombokkal tarkított felületére már nehezebb.


De nem lehetetlen, amúgy nem tudom az üzletben felrakják e. Csak a netes rendelésest ismerem.

2010. máj. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ja amúgy maga a felhelyezés annyiból áll hogy lehúzod a fóliát benedvesíted a szivaccsal amit kaptál hozzá és rárakod a telefonra. ennyi
2010. máj. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!