Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 1020 8.1-es...

Nokia Lumia 1020 8.1-es windows operációs rendszerére milyen Skype-ot telepítsek, hogy a Win10-es számítógépem Skype-jával kompatibilis legyen és lehessen hívni?

Figyelt kérdés

2017. jún. 21. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ööö...most nem "kompatibilis"???

Mi lenne a probléma...???

2017. jún. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a gondom, hogy a win10-es laptopon lévő skype azt írja, hogy nem lehet videohívás kapcsolatot létesíteni, mert a mobilon elavult verzió van. Frissíteni meg a mobilon nem akar a skype a legfrissebb verzióra, mert nem win 10 van rajta. És úgy tudom a Lumia1020-ast nem is lehet win10-re frissíteni.
2017. jún. 21. 18:39
 3/4 anonim ***** válasza:
így van, ez egy patthelyzet, ami elég elkeserítő egy egykori csúcskészülékhez képest. se nem frissíthető(illetve frissíthető kis mókolással a régi fejlesztői bétára, ami teli van buggal, szóval nem opció hétköznapi használatra), de az alkalmazások is sorozatosan fognak eltűnni...nekem még szerencsém volt, mert időben eladtam az 1020-amat, csak a kameráját sajnáltam, semmi mást.
2017. jún. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Akkor ezek szerint csak a hanghvás és a csetelés megy Skype-on?


(Én mondjuk elégedett vagyok amúgy vele, már majdnem 4 éve megvan, és még semmi baja, az aksi is tök jó. És én is a kamerája miatt vettem meg annó, gy van egy olyan jó minőségű fényképezőgépem, ami mindig nálam van. A mobil előtt olyan kamerával fotóztam, ami több mint 4 kiló volt :-) Nyilván azt nem hordtam állandóan magamnál. Azóta nem gond a fotózás. No meg a nagyméretű papirképek készitése sem.)

2017. jún. 21. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!