Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy S7 edge?...

Samsung galaxy S7 edge? Vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Telefon vásárlásban gondolkodom, S7 edge ami szimpatikus számomra, de kicsit aggódom a kijelzője miatt, meg, hogy a kezembe nem e zavaró az ívelt kijelző.

ujjlenyomat olvasón végig kel húzni az ujjam vagy ha oda teszem egyből felold?

Várok véleményeket és tapasztalatokat :)

Köszönöm



2017. jún. 21. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem nincs, csak egy ismerősömnek, de úgy látom meg van vele elégedve.
2017. jún. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kb 2 hónapja van S7 edgem.

Tok nélkül egy kicsit tényleg fura fogni,de meglehet szokni.

És igen egyből felold.

Amúgy nagyon jó telefon,gyors,nem fagy le,akksija is sokat bír.

Nagyon szép,jó minőségű képeket készít.

Tárhelyel is megvagyok elégedve,van rajta 13 alkalmazás,kb 1100 kép és vagy 50 zene és még így is csak 23gigát foglaltam el.

Szerintem egy jó telefon.

Remélem segítettem.

2017. jún. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm a válaszokat, sokat segített :)
2017. jún. 21. 19:51
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szintén kb 2-3 hónapja használok S7 Edget. Kényelmes kézbefogni. Az ujjlenyomat olvasóról már írtak. Kijelző nagyon szép, szinek élénkek, fényképező gyors és jó, meg sötétben led villanó nélkül is. Eddig még nem akadt meg, üzemidő másfél-2 , de legalább 1 nap körülményesebb igénybevétel esetén. A gyorstöltés funkció nagyon jópofa, az Always ON funkció szintén. Plusz pont hogy vízálló, és bővíthető a tárhelye. A kezelőfelülete nagyon átgondolt, jó, egyszerű használni (gyorstárcsázás, dupla home gomb = kamera indítása stb).


Az S Voice elég értelmes. Szerintem van olyan okos, mint a Siri. Sokmindent meg lehet csinálni hangvezérléssel. Bár én nem szoktam használni, mert hülyén hangzana, ha a telefonommal beszélgetnék - angolul. De próbáltam, működik.


Most a processzorról meg száraz adatokrol nem fogok ódákat zengeni, mindent megtalálsz neten. Lényeg, hogy teszi a dolgát, gyorsan, akadásmentesen, és elég okosan. Jól testreszabható.


Hátrányt hirtelen nem tudok mondani. Most sorolhatnék olyanokat, hogy nem USB C a csatlakozója, a kijelzője "csak" QHD-s, nincs retina szkenner, nincs sztereó hangszóró, nincs benne légfrissítő vagy kijelzőfűtés, de ugyan már...


Ez egy tök jó telefon, és a fent említett "hátrányok" bármelyikének kiküszöbölése nem könnyítené meg az életem egy picit sem. És ha jó az ujjlenyomat olvasó, akkor valójában nincs is szükség a körülményesebb retina szkennerre. A 4K-s felbontást meg ilyen kijelzőn nem is látod. De még a sima HD-t sem látsz pixeleket szóval erről ennyit. Jó telefon, ajánlom.

2017. jún. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Rendeltem egy S7 edge-t :)

2017. jún. 22. 18:26
 6/7 anonim válasza:
szia én is most akarom megrendelni, te honnan rendelted ? most jelenleg a mobil royalon a legolcsóbb, 141 ezer
2017. jún. 30. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

telekomtól rendeltem.

156e ft-ért.

2017. jún. 30. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!