Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenoros adategyeztetés?

Telenoros adategyeztetés?

Figyelt kérdés
Megcsináltam már több mint egy hete az online adategyeztetést. Elméletileg kéne kapnom egy postai levelet, amelyben egy véglegesítő kód szerepelne, de ez még nem érkezett meg. Valaki jár hasonló cipőben? Mennyi idő amíg kiküldik? Vagy jobban járok ha bemegyek a telenorba?

2017. jún. 22. 14:47
 1/2 anonim válasza:
Én is nagyjából 2 hete csináltam meg, ma kaptam egy sms-t, hogy a MyTelenor jelszavam elkészült, ez egy 6 jegyű kód. Azzal beléptem, de nem tudom, hogy most ezzel sikerült e, mert az adategyeztetésről nem találok semmit :/
2017. jún. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 nemcso ***** válasza:
Egy hete csináltam online, semmi sem jött. Ma megismételtem, kiírta a képernyőre, hogy sikeres adategyeztetés. Kaptam sms-t ugyanerről, valamint emailt az adategyeztetéskor megadott címre, amiben küldtek egy pdf-et, melyben közlik nevemet, ügyfélazonosítómat, az azonosításra használt okmányom nevét (jogsi), annak számát, majd a pdf legvégén a telefonszámot és hogy "sikeres adategyeztetés".
2017. jún. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!