Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek miért olyan nagy...

Szerintetek miért olyan nagy az árbeli eltérés a két nagyjából ugyanolyan tudású készülék között?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2017. jún. 22. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:

" Újlenyomatolvasó" XDDDDDDDDDDD

P10 lite-ban erősebb proci van,

https://www.youtube.com/watch?v=pu-wR68lCeA

Gyakorlatban kb. ugyanazt tudják, ennek ellenére a p10 lite egy már bejáratott márkanév. Sokkal többen tartják megbízhatónak, és ezáltal többet is ér, de ez nem a tudásban mérhető.

2017. jún. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
"Huawei" Honor 8 ?! Az simán honor 8. A p10 lite meg most jött ki azért ilyen drága. Ez a webshop egy kicsit kaotikus, nincs szinkronban a kijelzett árukészlet az ténylegessel. (vásárlói vélemények az árukereső.hu-ról). Én a helyedben nem nézegetnék ilyen gagyi honlapokat amelyek még egy telefon nevét is képesek elrontani.
2017. jún. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerintem csak úgymond jelzésképpen került elé a Huawei jelző, tekintve, hogy a leányvállalatukról van szó. A megnevezése nem probléma :D
2017. jún. 22. 22:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Még nem láttam nagyon hogy így van elnevezve telefon, de tekintsünk el ettől, mert ez nem a kérdéshez tartozik.
2017. jún. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!