Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tabletről OTG-re kötött...

Tabletről OTG-re kötött pendrive-ra hogyan tudom felmásolni Androidról a videó fájljaimat?

Figyelt kérdés

2017. jún. 22. 23:30
 1/7 A kérdező kommentje:
Van valami program, amivel ezt praktikusan meg lehet csinálni? Az a bajom, hogy a pendriv folderébe csak az Android saját minimál felületén enged hozzáférni, és ot tpl. nem működik a paste funkció.
2017. jún. 22. 23:31
 2/7 anonim ***** válasza:
Például a Total Commanderrel. Töltsd le ingyen a Google Playről.
2017. jún. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ES FileExplorer
2017. jún. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Alex Fly ***** válasza:

ES File Explorer. De már én is jártam úgy, hogy a rendszer hiába látta a pent, nem mountolta fel.

Terminálban kellett kiadni egy parancsot, utána működött.

2017. jún. 23. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Van total Commanderem, de azzal sem működik. Miért írod, ha nem is tudod? A Total Commanderrel megnyitva azt a csatolt pendrive-ot rögtön átvált az Android saját megejelenítőjére, azt csak azzal hajlandó MC-ből is megynitni.
2017. jún. 23. 09:03
 6/7 A kérdező kommentje:
vagy lehet hogy nem jó helyen keresem? és valami Favorites szerű t találtam meg, de ha a mount ponot nyitnám meg a kkor működne? Akkor viszont hol találom, melyik rendszer folderba mountolja föl?
2017. jún. 23. 09:05
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért van ás stílusod, kérdező. Valaki jóindulatúan próbál neked segíteni, te meg bunkóskodsz! Ezek után nem csodálkoznék, ha senki sem segítene neked. :(
2017. jún. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!