Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem működik a mobilinter...

Miért nem működik a mobilinternetem külföldön roaming eltörlése után sem?

Figyelt kérdés
Ma Ausztriában voltam és csatlakoztam a Tmobile-A hálózatra. Bekapcsoltam az adatforgalmat és meg is jelent a 4G ikon felül a telefonon de egyáltalán nem volt internet hozzáférésem, sem az appok sem a böngésző nem töltött be. Az a baj, hogy feltöltőkártyás vagyok?

2017. jún. 23. 08:09
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

Bekapcsoltad a roamingot?

Nem azt törölték el, hanem a plusz díjazását.

2017. jún. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, félreértettem akkor az egészet. Igen, be van kapcsolva a roaming de valószínű azért nincs internethozzáférésem mert a roaming használatához minimum 1100ft egyenleg kepp nekem pedig az előbb néztem csak 750 van.
2017. jún. 23. 12:16
 3/6 anonim ***** válasza:

nem értetted félre...üdv a magyar valóságban. a domino-soknak gyakorlatilag nem létezik olyan adatcsomagja, amit használhatnának külföldön is. bevezették ezeket az új maraton díjcsomagokat, erre csak belföldön használhatóak...


havidíjas előfizetők is csak az alapcsomagban bennefoglalt adatot használhatják.

nekem move xs csomagom van, ehhez tartozik 30 MB mobilnet...és hiába van még nekem emellett 1 GB-os netplussz kiegészítőcsomag, azt én sem használhatnám...szóval ennyit a nagy eltörlésről...a telekom legalábbis szépen megszívatta a legtöbb ügyfelét.

2017. jún. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Az alábbi opciók, kedvezmények és csomagok csak belföldön vehetők igénybe

Családi mobil opció, T-Percek, SMS S csomag, SMS M csomag, Hangposta csomag, Videotelefonálás, Extra Net 200 MB, Extra Net 1 GB, Korlátlan TV és film net opció, Korlátlan éjszakai net opció, Net Plusz S, NetPlusz M, NetPlusz L, NetPlusz XL, NetPlusz XXL net csomagok, Domino Net Plusz S, Domino NetPlusz M, Domino NetPlusz L, Domino NetPlusz XL, Domino NetPlusz XXL net csomagok, Domino Maraton 100 MB, Domino Maraton 500 MB, Domino Maraton 1 GB, Domino Maraton 4 GB, Domino Turbo 1GB adatopció, Domino Turbo 3GB adatopció, Domino feltöltési kedvezmény.

"

2017. jún. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
illetve pontosítok, az első jól írta, a travel & surf roamingadatdíjcsomagokkal továbbra is lehet külföldön netezni...csak hát 1840 Ft-ért kapsz 200 MB-ot...:D
2017. jún. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 robert111297 válasza:
Mobilinternetet az EU zónában, illetve az EU díjzónán kívül is használhatsz, havi díjas és Domino előfizetéssel egyaránt. Domino előfizetéssel, illetve Mobil S díjcsomaggal + Költségkontroll opcióval a roaming használat feltétele, hogy SIM-kártyádon aktiváld a roaming szolgáltatást a *104# kóddal, hívásindításként.
2017. nov. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!