Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Boot loader feltörve, mi a...

Boot loader feltörve, mi a teendő?

Figyelt kérdés
PC Companion-on keresztül próbáltam frissíteni a telefonom rendszerét, mivel a telón belül kvázi nem talál frissebb verziót (Android 6-osra akartam), a gépi program talált is friss verziót, persze, le is töltötte, de utána mikor telepíteni akarta, kiírta, hogy Boot loader feltörve, és hogy emiatt a program nem tudja frissíteni ezt a készüléket (Sony Z2). Hogyan tudom visszaállítani a Sony szoftverét? (nemrég vette a mobilt, használtan, amúgy nincs gond vele, csak azért na... szeretném az újabb Android verziót használni, nem pedig az 5.0.2-est)

2017. jún. 24. 15:19
 1/3 anonim ***** válasza:

próbáld meg ADB shellből visszazárni a bootloadert.


fastboot oem lock


vagy hasonló parancs keress rá

2017. jún. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egy PC Companion-on keresztüli "Szoftver javítás" sem segítene?
2017. jún. 25. 18:18
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezt le kell tölteni: [link]

Kicsomagolod egy mappába. Nyitsz egy parancssort azon a helyen, ahova kicsomagoltad.

Beírod az előttem lévő emberke által leírt parancsot.

Utána PC Companion.


Megpróbálhatod még az emmával frissíteni: [link]


Vagy megpróbálhatod flashtoollal felrakni a 6.0-t [link] itt egy tutorial hogy hogyan kell

2017. jún. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!