Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s7 edge kijelző...

Samsung galaxy s7 edge kijelzőn lévő órát ki lehet kapcsolni valahogy?

Figyelt kérdés

Most vettem pár napja s7 edge telefont( eddig s4 em volt) és nekem kicsit fura , hogy folyamatosan mutatja az időt, ha hozzányúlok ha nem.Régi telefon után már már zavar kicsit.Esetleg ki lehet azt onnan kapcsolni valahogy , hogy ne világítson fölöslegesen?

Köszönöm előre is!


2017. jún. 25. 15:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a funkciót "Always on display"-nek nevezik.


Beállítások --> Always on display --> Kikapcsolás.

2017. jún. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Isten vagy!

Ment a zöld kéz, nagyon szépen köszönöm!

2017. jún. 25. 15:58
 3/3 Wadmalac ***** válasza:

Egyébként az oled kijelző miatt ez az óra alig eszik ám az akkuból, a fogyasztás miatt kint hagyhatod.

Nem tudom, a 7-esen van-e olyan beállítása, hogy csak egy kis órás értesítő sáv aktív a bal vagy jobb szélen, nekem a 8+-on van ilyen, akkor elég kis felületen dolgoznak a ledek és mégis van óra. A nagy képernyőközép óra nekem sem jött be, de ez a kicsi faca.

2017. jún. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!