Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Fuggetlen, kifizetett telefont...

Fuggetlen, kifizetett telefont le lehet tiltani?

Figyelt kérdés
Nagypapamnak a legelso erintos telefonja volt, nem reszletre hozta ki, evekig hasznalta,ki van fizetve! Miutan meghalt az enyem lett, en is hasznaltam egy evig, majd uj telefont vettem, azt pedig egy ismerosom megvette. Ez egy honapja volt. Ma idejott ledobta a telefont az asztalra hogy le lett tiltva a telefon. Nem igazan ertem hogy lehet ez, hiszen ezer eves telefon reges regen ki van fizetve, raadasul fuggetlen is. Hogy lehetseges ez?

2017. jún. 25. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
te is nézted, kipróbáltad? szerintem csak az ismerősöd hülye hozzá.
2017. jún. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szolgaltatas letiltva ezt irja ki, en nem igazan ertek hozza sajnos :(
2017. jún. 25. 21:08
 3/6 anonim ***** válasza:
beleraktad a kártyádat és neked működött?
2017. jún. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű a kártyáját tiltottak le. Próbáld ki másikkal.
2017. jún. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Független telefont nem vonhat korlátozás alá a szolgáltató.
2017. jún. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nézd meg, IMEI-je van-e! *#06#

Ha nem írja ki az IMEI-t (15 szám), akkor valszeg elromlott, ismerősödnek pechje van. Használt telefonnal az ilyesmi előfordul

2017. jún. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!