Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Igaz, hogy gsm boltban nem...

Igaz, hogy gsm boltban nem lehet vásárolni telefont 18 év alatt, csak szülői felügyelettel?

Figyelt kérdés
Én egyszer egy telefon kiegészítőt akartam venni (töltőt), 10000 forint alatt, de mondták hogy nem vehetem meg 18 év alatt, másik helyen vettem meg.. Ti hallottatok erről valamit? Ez valami törvény?

2017. jún. 26. 13:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem hinném,hogy tőrvény lenne mert akkor a 10 éves gyerekeknek sem lehetne telefonja.Ajánlom inkább hogy máshol vedd meg azokat a dolgokat amit szeretnél vásárolni.
2017. jún. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mellettem épp a szülővel vette a kislány az iphoneját. Szóval úgy van nekik
2017. jún. 26. 14:01
 3/3 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen törvény.

Alkohol, cigi stb, de elektronikai cikkekre nem hiszem, hogy lenne korlátozás.

Akkor a boltba sem mehetsz kenyérért?!

Szerintem kifejezetten annak az üzletnek a hülyesége. Talán így védik magukat, hogy a gyerek nehogy a szület tudta nélkül vásároljon be..

2017. jún. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!