Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Domino Fix csomag telekom?

Domino Fix csomag telekom?

Figyelt kérdés

A telekomnál most van egy domino fix csomag, ami 80 perc lebeszélhetőséget és 1 GB internetet ad havonta. Csak nem tudom, hogy jól értelmeztem-e. Ezt minden hónapban újratöltik, ugye? Hiszen a domino csomag az egy feltöltőkártyás lehetőség. Viszont olyat nem találtam, hogy havonta mennyit kell rá feltölteni. Van egy pontos összeg, vagy tőlem függ mennyit töltök rá? Ja igen, ez egy sim kártya csomag.

Köszönöm előre a válaszokat, nagyon analfabéta vagyok ilyen téren.



2017. jún. 26. 14:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem töltik újra. Ezt egyszer lehasználod, és utána venni kell netet, a beszéd meg 25 Ft-os percdíjjal megy (vagy ha bekapcsolod a díjmentes Domino Most opciót akkor 9/19 Ft-os percdíjjal).
2017. jún. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a gyors és hasznos választ. most már értem
2017. jún. 26. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!