Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Factory reset óta nem kapcsol...

Factory reset óta nem kapcsol ki a telefonom automatikusan x másodperc múlva. Valakinek ötlet a megoldásra?

Figyelt kérdés

Adott egy androidos Samsung Galaxy Ace 4 készülék. Sok szarral tele volt már, ezért visszaállítottam mindent a gyári beállításra. Azóta a képernyőm (és a menügombok világítása) nem kapcsol ki automatikusan annak ellenére, hogy 15/30/60 másodpercre van állítva. Manuálisan (lock gomb lenyomásával) kikapcsol.


Kipróbáltam minden opciót, amit ezen a fórumon találtam, sajnos egyik sem működött:

[link]


Azóta megpróbáltam újra factory resetelni, de másodszorra sem jó. Csak gyári appok futnak a telefonon értelemszerűen, ezért azt a lehetőséget is kizárnám, hogy valami app okozza. Bármilyen ötletet szívesen fogadok



2017. jún. 26. 22:46
 1/1 A kérdező kommentje:
Elbasztam a kérdést, természetesen a képernyő kikapcsolására gondoltam!
2017. jún. 26. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!