Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tu djátok mi lehet a...

Dominik_Z kérdése:

Nem tu djátok mi lehet a hangszórómmal? (Samsung galaxy j3)

Figyelt kérdés
Idáig rendesen működött. Most ha zenét hallgatok vagy játszok rajta akkor kis hangerőn nem szól közepesen akadozik és sípol kicsit maxon meg reseg. Egyik napról a másikra jött. Próbáltam kitisztítani de sikertelenül. Légszi normális válaszokat adjatok. Szervízbe nem akarom vinni. Előre is köszi

2017. jún. 28. 09:58
 1/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Hogy tisztítottad meg? Telefonálás közben vagy játékok,videóknál recseg?Nem ejtetted le vagy nem ütötted oda véletlen valaminek?Talán kimizdult a hangszóró.
2017. jún. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Le vettem a telefonom hátulját kiszedtem mindent és lesavaroztam a hátulját amibe az aksi is megy meg a kártya. Lefújtam mert elég poros volt. Meg fulpiszkaloval melette korbetoroltem. Nem esett le be se utottem sehova
2017. jún. 29. 06:17
 3/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Akkor szervíz.
2017. jún. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!