Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem kapcsol be a Samsung...

Nem kapcsol be a Samsung telefonom, miért?

Figyelt kérdés
Samsung galaxy a3 2016-ról van szó.Kicsit több mint 1 éve kaptam. Semmi panaszom nincs rá, nekem megfelel. Aztán egyik este lemeritettem kb 3-4 százalékra, és gondoltam jó, ideje feltenni töltőre. Fel tettem, de nem láttam azt a kis löketet ahogy szinte látom ahogy töltödik, nő a százalékszámláló. ugyanott maradt, aztán ha megis nyitottam pl snapchatet vagy yt, merült is.Mindezt ugy hogy töltön volt. Hagytam, de reggel mikor kapcsoltam volna ujra be, semmi. Egyszer előjött a nagy akksi ikon, jelezve hogy full 0-án van és kikapcsolt. Azóta semmire nem reagál, akármit nyomok rajta, illetve töltésre sem.(Az akksi nem kivehető)

2017. jún. 28. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
masik toltovel, masik kabellel probaltad? nincs valami kosz, ruhaszosz a toltocsatlakozoban?
2017. jún. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen kipróbáltam a házban levő összes töltővel és konnektorral és semmi. A töltők meg más telefont hibátlanul töltenek szal azokkal nincs baj.
2017. jún. 29. 00:32
 3/4 A kérdező kommentje:
volt egy kis por a telefon portjában, kiszedtem de nem segitett az se.
2017. jún. 29. 00:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem vidd el valami szaküzletbe pl.:Média Markt mást nagyon nem tudok javasolni
2017. jún. 30. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!