Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 7. 0 androidos frissites hiba?

7. 0 androidos frissites hiba?

Figyelt kérdés
Van egy Samsung Galaxy S6 edge telóm s az a gond hogy amikor frissíteni akarom akkor kiírja hogy "Jogosulatlanul modósítva lett az operációs rendszer. Smart Switch (vagy mi) telepítsem gépre és onnan frissítsem" vagy valami ilyesmit. Na értem hogy belenyúltak. De mit tudok vele kezdeni? Hogy tudom megoldani hogy ráteszem az új op. Rendszert? Már vissza vittem oda akik elbaszták a telót de nem tudták megoldani. Valami ötlet? Előre is köszönöm! :)

2017. jún. 28. 19:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Gyári adat visszaállítás talán megoldja,de ne frissítsd a nougatra,mert iszonyúan szaggatni fog.
2017. jún. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos az sem oldotta meg a problémát :/
2017. jún. 29. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!