Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van bármely telefonon olyan...

Van bármely telefonon olyan alkalmazás vagy beállítási lehetőség amivel el tudom érni azt, hogy ha hívásom van csak akkor csörögjön a telefon ha olyan valaki hív aki benn van a telefonkönyvben a telefonban?

Figyelt kérdés
Ha pedig rejtett szám vagy egy olyan szám ami nincs benne, akkor utasítsa el a hívást vagy ne csörögjön ki vagy bármi? Szóval például ha éjjel kettő órakor felhív apám mert valami fontosat akar mondani akkor csörögjön a telefon, de ha egy olyan szám hív ami nincs benn a telefonkönyvben akkor ne csörögjön ki, de mondjuk másnap meg tudjam nézni hogy milyen számról hívtak és vissza tudjam hívni. Az hogy vissza tudjam nézni nem is annyira fontos mint az hogy ne ébresszen fel egy illető.
2017. jún. 28. 22:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen. Androidon ios meg w10 en is van ilyen.
2017. jún. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"...bármely telefonon..."

Igen, az én vezetékes/hordozható (Dect) telefonomon is van ilyen lehetőség.

2017. jún. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
win 10 -es telefonom van de nem tudom hol lehetne beállítani ezt a lehetőséget. Le tudná valaki írni ?:)
2017. jún. 29. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!