Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri előfizetésre okostelefo...

Megéri előfizetésre okostelefont venni?

Figyelt kérdés

2017. jún. 29. 08:51
 1/10 Dzseri válasza:

mivel, hogy az előfizetés jórész lebeszélhető/le internetezhető és az előfizetéses percdíjak jóval kedvezőbbek a kártyás percdíjaknál, szerintem meg.


Hátránya, hogy az adott szolgáltatóhoz leszel kötve, mert a telefon nem kártyafüggetlen.

2017. jún. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem éri meg.

Én a helyedben vennék előfizetéses kártyát,utána meg kártyafüggetlen telefont.

2017. jún. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyi kedvezményt kapsz a készülék árából, és hogy mennyire használod ki az előfizetésed tartalmát.
2017. jún. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Dzseri válasza:
és, hogy milyen sűrűn cserélgeted a telefonodat.
2017. jún. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Egy iPhone 6S-t szeretnék venni és az még vagy 3 évig biztos jó lesz.
2017. jún. 29. 18:27
 6/10 anonim ***** válasza:
Jó, de mennyibe kerül a telefon, mennyi lesz a csomag havidíja, mit tartalmaz a csomag, és azt mennyire fogod tudni meglátásod szerint kihasználni?
2017. jún. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Megint egy ájfon mániás.......mit esztek rajta nem tudom, de többe kerül, mint megvenni kártyafüggetlenül, szóval értelmetlen,hitelbe meg hülye aki vesz.
2017. jún. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#6 120 ezer a telefon és havi 13 ezer az előfizetés, amiben korlátlan beszélgetés és 2GB net. De 150-ért már megtudom venni függetlenül, úgyhogy szerintem így lesz.


#7 Azért iPhone, mert sokáig kitart. De ha mondasz egy droidosat, ami legalább 3 évig kitart, akkor azt is megnézem

2017. jún. 30. 00:31
 9/10 attisattis válasza:
Nem éri meg, számold ki, hogy mire kifizeted, a telefon árának kb. dupláját költöd el. Keresd meg az interneten, hogy hol a legolcsóbb, és ott vedd meg.
2017. jún. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Yoisten válasza:

Elvileg megéri, de ez a választott előfizetési csomagtól is függ. Ha függetlenül veszed akkor is kell valamilyen előfizetés vagy feltöltéses kártya.

Egyébként almás telefon se fogja 3 évig bírni, vagy ha igen az 3 év múlva ugyan úgy technikailag elavult lesz mint bármi más. És ott az akku kérdés, na az is 2-2,5 év után kukka. Sok jó droidos készülék van, de sajnos ezek nagy része szintén 100 ezer felett. Üdv

2017. júl. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!