Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudtok mondani androidra egy...

Tudtok mondani androidra egy alkalmazást ahol a telefon feloldásához egy szót kell beírni?

Figyelt kérdés
Csak olyat találok amin mintát kell rajzolni vagy számokat beírni...
2017. jún. 29. 13:08
 1/2 anonim válasza:
45%
A android beállítási menüjében van egy "biztonság" vagy valahogy így van benne.Mem tudom már mert (Microsoftos lettem), de úgy emlékszem "biztonság" és ott lehet gyárilag mintát,számos, meg betűs jelszót szerkeszteni. kétszer kell megadni, hogy megerősítsd a jelszót és utána kér egy elfeledés esetére egy kulcsszót ami:kedvenc város,kedvenc neved, gyereked neve, kedvenc filmed stb.. mondjuk kiválasztod pl:"kedvenc városod" Budapest, és ha elfeleded a jelszavad akkor fel tudod oldani a "kedvenc városoddal. Ha megvan a feloldás akkor újra meg kell tenned a "biztonságba" menübe a újra jelszavazást. A helyesírásért elnézést! És remélem érteni fogod mert túl bonyolítottam, de a részletesebb kifejtés idővel jár...
2017. jún. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A fogalmazas nekem se sikerult :D de ne aggodj ertettem, erthetoen irtad le. Az a baj hogy csak mintat ad ki, mast nem tudok beallitani. :(

Azert koszonom a valaszt!:)

2017. júl. 1. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!