Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes Samsung Galaxy 8-at...

Érdemes Samsung Galaxy 8-at venni? Vagy inkább iPhone 7?

Figyelt kérdés

Azt látom, hogy a Samsung MINDENBEN veri az iPhone-t: a fotók minősége jobb, gyorsabb videófeldolgozás, szebb kép, jobb képernyőfelbontás, stb.


DE a Samsungnál probléma, hogy 1 év múlva kijön a Galaxy S9, 2 év múlva az S10, utána már semmi frissítés nem lesz az S8-ra, sajnos a Samsung tudatosan avultatja a telefonjait...


Viszont az iPhone-t hiába frissítik még 5 év múlva is, csak szoftveresen lesz frissebb, jobb hardver nem lesz benne...



2017. jún. 30. 12:54
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
iPhone 7. Ez hülyeség, hogy a Samsung mindenben veri az iPhone-t... én megfogadtam, hogy nekem többet soha a büdös életbe nem kell Android, sokkal több baj volt vele, mint az iOS-sel.
2017. jún. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Nemtudomanevem(sem) ***** válasza:

Érdemes megvenni. Igen, 2 főverzió lesz rá csak, ha maradnak az eddigi frissítési formánál. A harmadikat még igazán kiadhatnák, de utána nem sok értelme van, az apple-nél sem, inkább ilyen nesze semmi fogd meg jól.

Egyébként nem veri mindenben (például jelenleg nyers erőben az iPhone vezet). Viszont sok dologban meg jobb.

Igazából annyit kell eldöntened, hogy iOS vagy android. Ha ez megvan, akkor mindkettővel jól jársz.

2017. jún. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%
Tudtam, tudtam h az első válaszoló egy ájfónhuszár lesz...
2017. jún. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én most váltottam iphone 7 plus-ról s8+-ra és nem bántam meg.

Mindkettő nagyon jó telefon, de s8-ba legalább jobban birja az aksi,100% szebb kijelző és jobb kamera van mint az iphone-ba.

2017. júl. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Sokan szidják az iPhonet.

De a legjobb érv: Időtálló.

Nekem évek óta van iphone-om és a 4S is még gyönyörűen működik, pedig az már elég öreg! Iphone 6S van épp kijövetele óta és még mindig nincsen baja.


A legtöbb Android hamar lelassul, egy csomó vírust kaphat amíg az Apple nem igen vírusos. És évek múlva is lehet használni, míg egy Androidos önálló életre kel, befagy, akad stb.


Lehet hogy jobb a kamerája a Samsungnak, de hosszútávon pénzkidobás szerintem. Vehetsz majd egy újat.

2017. júl. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Nemtudomanevem(sem) ***** válasza:

#5 ez ilyen formában egyáltalán nem igaz..

Egyrészt, hogy a 4s gyönyörűen működik, már csak a fanatikusok szövege, hogy valahogyan meg tudják védeni azokat akik azért vesznek még mindig 4s-t, mert azt hiszik menő, ha alma van rajta. A 4s borzasztóan szarul működik, kb iOS 6-tal volt utoljára teljesen jó. Már a 7-nél is akadtak gondok (van elég 4s az ismerősi körben, jónak nem nevezném).

Lehet, hogy az apple tovább frissít, de a hardver ugyanúgy öregszik, még akkor is, ha az A10 most eléggé odavágott teljesítményben az egész mobiliparnak.


A másik dolog, hogy az androiddal sincs semmi baj. Samsungék 2 főverziót adnak ki, mint mondtam azért ez elég mocsokság, elférne a harmadik, de ettől az android, mint rendszer, nem lesz rosszabb.

Az android lelassulása nem magától történik, sőt, normális kezekben nem is fog lelassulni. Általában user error, amikor emberünk a kezébe veszi a telefont, azt sem tudja, hogy mi van, de elkezdi letöltögetni az alkalmazásokat, mint akinek elmentek otthonról. Van a telefonon 100 alkalmazás, ennek a fele torrentről, mert mennyire ügyes, hogy ő ingyen is le tidja szedni a fizetős app .apk-ját, meg m3g ezen kívül letöltött további 300 fölösleges alkalmazást, amiknek a nagy részét aztán letörölte.. utána meg csodálkozunk, ha meghal a telefonon a rendszer, mikor már tele van minden szarral.

Majd vált iPhone-ra és minden happy, mert az annyira zárt, hogy akármennyire szerencsétlen valaki, nem teszi tönkre.

A másik amikor egy 30000Ft-os kínai szar alapján mond véleményt az androidról. Értem, nem mondom, hogy többet költsön rá, mint amennyit tud, de nem azalapján kell megítélni egy rendszert, amit ebay-ről lehet összekukázni 20-30 ezerért. Persze, azok után egy i4s is felüdülés.


Saját példámat tudom mondani, galaxy s6-ot 2 éve használom aktívan, a rendszer állpota még mindig simán kielégítő. Nem akad, nem fagy be. Egyetlen problémám van, ez pedig a tárhely, amiben pedig az s8-nak előnye van (az iPhone-nal szemben is) mivel bővíthető.

Igen, sajnos a 7.0 volt rá az utolsó nagy frissítés, és hacsak addig samsungék nem gondolják meg magukat, az s8-ra a 9.x lesz, de emellett sem bántam meg, hogy anno nem az iPhone 6 mellett döntöttem vele szemben, mert szebb a kijelző, jobb a kamera (pl OIS miatt is), és nyíltabb a rendszer, ami nagy előny, ha tudod mit csinálsz.

És mindemellett azt tudom mondani, hogy semmivel sem jársz jobban, ha iPhone-t veszel, legalábbis felhasználás szempontjából nem. A későbbi eladás már más kérdés, mivel az apple termékek még mindig nagyon jól tartják az árukat.

2017. júl. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Miért írják többen is - máshol is -, hogy az Android idővel lelassul? Ez a felelőtlen használat folyománya. Amúgy egy újratelepítéssel (mentés, gyári állapot visszaállítás, visszatöltés) újra gyors lesz.
2017. júl. 3. 15:19
 8/8 anonim ***** válasza:
Köszönöm , 2db s7 edget cserélt a Samsung brutális készenléti merülés miatt, illetve konkrétan szarrá karcolódott a homegomb, hangszóró rács , kamera keret . Próbáltak elhajtani, de mikor már szűz rendszerrel is annyit fogyasztott készenlétben mintha folyamatosan navigáció futott volna akkor már nem tudtak mit mondani . Az idióta képernyőfedvényről már nem is beszélve ... Nálam egy életre eljátszotta magát ez a minőségtelen koreai hulladékgyártó. Ugyan olyan szemetet gyárt mint amilyenek a mosógépei, hűtői...
2017. júl. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!