Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG spirit telefonomból kivette...

LG spirit telefonomból kivettem az aksit mert lefagyott és mikor vissza tettem eljutott odáig hogy kiírja hogy lg de ennyi már kb fél órája csak úgy van és nem akar bekapcsolni mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Többször is csináltam már ezt és eddig semmi baja nem volt 2 éves telefon egyszer volt képernyő cseréltetve de az aksival még soha nem volt gond,nem akarom elmondani anyukámnak mert augusztusban kapok újat de addig ki kellene húznom vele.

2017. jún. 30. 15:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Mi okozta a lefagyást? (Az aksinak köze nincs ehez...)


Vagy szervízbe viszed, vagy rákeresel hogyan flash -elhető a telefon. Utóbbi esetében egy teljesen "csupasz" teló lesz a végeredmény, ha semmit nem rontassz el. Vagyis minden adat, ami a telón volt nem lesz többé... (Ez nem érinti a memóriakártyát.)


Az LG -k típusonként teljesen eltérő módon flash -elhetők. Figyelj oda, hogy a keresésnél a megfelelő típusszámot írd be! Figyelj a szoftververzióra/nyelvi területre... Szóval légy körűltekintő!!!

2017. jún. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!