Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SOS! Mit tudnék tenni?

SOS! Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés

A telfonom (S3 mini)

Elég lassú volt úgy gondoltam újra telepítem.

Na ezzel annyi a baj, hogy tegnap óta nem csinál semmit, bekapcsolom pár másodperc múlva újra indul de van mikor ki is kapcsol.

Mit tudnék tenni?

Választ előre is köszönöm!:)


2017. jún. 30. 19:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Kezdjük ott a problémát, hogy nekünk kéne kitalálni, mivel csináltad, honnan, és mit értesz újratelepítés alatt, egyáltalán mit akartál feltenni rá és hogyan.

A legjobb, amit tehetsz, hogy felkeresel egy hozzáértőt, ismerőst akár, vagy beadod egy mobilos szervizbe (a legtöbb használt mobil bolt egyébként vállal javítást is), ha bekapcsol, és ad életjelet, az nagyon rosszat nem jelenthet, szóval szinte biztos, hogy menthető a telefon.

2017. jún. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A kérdés alapján gőzöd sincs a telefonhoz, szóval ahogy előttem is írták, keress valakit aki ért hozzá.
2017. júl. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!