Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Céges telefonszámmal hogyan...

Céges telefonszámmal hogyan lehet új, lakossági szerződést kötni a Telekomnál?

Figyelt kérdés
Eddig az egyik szülőm munkahelyénél volt bejelentve a telefonszámom, mivel gazdaságosnak tűnt, hogy ingyen beszélhetek a családtagokkal, viszont telefonálni már nem szoktam sokat, és az egyetem mellett szükségem lehet a +2 GB internetre, amit diákoknak kínál a Telekom.

2017. júl. 1. 00:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a kérdést.

1. Ha nem kell a régi szám, beballagsz egy üzletbe és 10 perc múlva van egy új szerződésed.

2. Ha a régi szám kell, akkor viszont a te neveden kell hogy legyen. Ha a neveden van akkor beballagsz egy üzletbe és 10 perc múlva van egy új szerződésed.

3. Ha a régi szám kell, de nem a te neveden van, a cégtől kérsz egy lemondó nyilatkozatot, amivel beballagsz egy üzletbe és 20 perc múlva van egy új szerződésed.

2017. júl. 1. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy olyan személlyel aki jogosult a céges ügyek intézésére bementek a Telekomhoz a megfelelő papírokkal, és ott átírják a nevedre a számot. Innentől kezdve arra a lakossági csomagra váltasz amelyikre szeretnél.
2017. júl. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm szépen a válaszokat!


#1, a 3. lehetőségre gondoltam:)

2017. júl. 1. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!