Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Messengeren vissza lehet...

Messengeren vissza lehet nézni az összes elküldött képet?

Figyelt kérdés
Azokra gondolok,amik bem lettek kitörölve,mert gondolom azokat már esélytelen visszahozni. Úgy szeretném,ha lehet valahogy ,hogy az összeset egyben megnézni és nem úgy hogy minden embernél rámegyek a megosztott képekre. Ilyen lehetőség nincs ?

2017. júl. 1. 08:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Még nincs.
2017. júl. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak ugy lehet ahogy leírtad, emberenként megnézni.
2017. júl. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Beálításokban menj rá hogy mentse a őket a telefonodra.
2017. júl. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen telod van, nekem egy sima kis galaxy j5, 2 éves, de az eleve külön messenger mappába gyűjti az ott küldött képeket. Galéria-albumok-messenger. Nyilván nem bontja szét mit melyik felhasználótól kaptam, de egy mappában ott van az összes.
2017. júl. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem is Samsungom van, de nekem nem volt beállítva,hogy mentse a képeket. Azt direkt kikapcsoltam mert már tele volt minden hülyeséggel a galériám. Olyan képeket akarok most "visszaszerezni" amik ilyen 2-3 évesek. Szóval van olyan is ,amit még nem erről a Samsungról küldtem el. De szöval akkor csak egyesével lehet. :)
2017. júl. 1. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!