Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek érdemes megvenni...

Szerintetek érdemes megvenni még ma is?

Figyelt kérdés
Idén nyári munkán vagyok és a pénzből egy Iphone SE-t szeretnék vásárolni, mert nem szeretem, ha egy telefon óriási, de mégis egy igazán gyors,kompakt mobilt szeretnék. Szerintetek megéri?

2017. júl. 1. 10:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, megéri, ha egy kompakt méretű okostelefont szeretnél magadnak.
2017. júl. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Trevor. ***** válasza:
100%
Ha kicsi telefon kell, igen, megéri.
2017. júl. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ment a zöld kéz mindkettőtöknek. Ha valaki tudna hosszabban is írni róla, azt megköszönném.
2017. júl. 1. 18:26
 4/4 kisssss válasza:
100%
Szia igen megéri! Bővebben azért mert az előző válaszókkal is egyet értve 4'' colos ami nem nagy és brutál gyors: nekem iPhone 6s plus van és az SE belsejében ugyanez megtalálható szóval igen csak megéri és használható mobil lesz 2 év múlva is talán 3 , 3D touch kivétele nélkül minden megtalálható benne 12 mp kamera 2 giga ram a9 proci mindez kicsiben 😃
2017. júl. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!