Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem kapok üzenetet a...

Miért nem kapok üzenetet a telefonomra?

Figyelt kérdés
Most hogy lett rá megint pénz töltve megint nem kapok, a beállítasoknal a sim nyillást be kellett hozzá kapcsolni ha nem volt rajta pénz és úgy kaptam de most hogy van nem kapok.
2017. júl. 1. 11:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Bocsi, de amiket írtál, igencsak zavarosak.


Kezdjük az alapokkal!


Milyen telóról van szó?


Az 'üzenet' alatt SMS -t értesz?


Szolgáltatónál nincs esetleg valamilyen "szolgáltatás" bekapcsolva ami az üzenetek megérkezését gátolja?


2 SIM kártyás teló, gondolom... Nincs esetleg letíltva az egyik SIM (foglalat)?


Az üzenetkezelő alkalmazás beállításai (üzenetközpont számától az esetleges szűrésekig) rendben vannak?

2017. júl. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Navon D504, igen smst értek rajta. Mit kéne rajta megnézzek?
2017. júl. 1. 14:00
 3/7 anonim ***** válasza:

Amiket fentebb írtam.


Dual SIM -es telókon lehet tíltani egyik-másik SIM foglalatot. Ezt ellenőrízd és ha tíltva van, aktiváld.


Az üzenetek alkalmazásban ellenőrízd vannak -e szűrési beállítások, amik meggátolják az SMS -ek megérkezését.


Ha van rálehetőség rakd át a SIM kártyát másik telefonba és ellenőrízd le, hogy úgy megkapod -e az SMS -eket. Ha igen, akkor biztosan a telefon beállításaival vagy egy telepített szűrő appal van gond. Ha másik telóban sem kapod meg az üziket, akkor a szolgáltatónál van valami, ez esetben hívd az ügyfélszolgálatukat.

2017. júl. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem köszi
2017. júl. 1. 15:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Sikerűlt megoldani a problémát?
2017. júl. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem, mert valószínű a szolgáltatónál van valami, átraktam tesóm, meg anyám telefonjába, de ugyanúgy nem jött rá sms, majd bemegyek egy nap.
2017. júl. 3. 11:42
 7/7 anonim ***** válasza:

Próbáltad az ügyfélszolgálatukat hívni?


(Egyes esetekben az üzletekben csak eladásra tanított emberek vannak, közel nulla hozzáértéssel más dolgokhoz. Legalábbis én sajnos ezt tapasztaltam...)

2017. júl. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!