Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ICloud tárhely növelés és...

ICloud tárhely növelés és fotomegosztás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Utazok Amerikába, és ott majd sok-sok fotót szeretnék készíteni. Arra gondoltam, hogy rendelnék iCloud tárhelyet. 50gb 300ft/hó. Ha ezt megrendelném, és beállítanám a fotomegosztást(tehát a fotóimat importálja iCloudra) akkor ha törlöm a telefonomról a fotóimat akkor az megmaradnak iCloudon?

Vagy ez hogy működik?



2017. júl. 1. 13:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Különben van ingyenes felhő szolgáltatás is, mint pl a Google Photos vagy a Dropbox. Én a Google-t preferálom de 3-4 éve biztosan elő vagyok fizetve az iCloud tárhely bővítésre is.
2017. júl. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És ha töröltem a telefonomról a képeket, hogyan tudom iCloudrol előhívni őket?
2017. júl. 1. 13:43
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A felhőn elérhető. Rámész az iCloud drive mappába és ott lesz.
2017. júl. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem. Ha törlöd a telefonról, törli az iCloud-ból is.


Nem kell törölni a képeket, ha nem fér el, akkor egy kijelzőre optimalizált verziót hagy a telefonodon, de a valódi felbontású kép megmarad a cloud-ban.

2017. júl. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Tehát ha jól értem, a készüléken így szinte semennyi helyet sem foglal..:)

Köszönöm a válaszokat! :)

2017. júl. 3. 00:02
 6/10 A kérdező kommentje:

Valamint, egyébként...

Van módszer, amivel törölhetem a képeket a telefonomról úgy, hogy az iCloudon megmaradjon? :)

Vagy mivel lehet “bebiztosítani” önmagam? :)

2017. júl. 3. 00:03
 7/10 Captain Logic ***** válasza:
Én iOS 11-et használok, ott ha a megosztás gombra nyomsz, van egy olyan, hogy mentés a fájlokba, és ha az iCloud mappát választod, az feltölti a felhőbe. Így ha törlöd a telefonodról, az iCloudban ott lesz. Biztos van valami hasonló módszer a korábbi verziókban is.
2017. júl. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Mar en is a iOS 11 beta 3-t hasznalom :)

Koszonom a segitseged :)

2017. júl. 18. 04:05
 9/10 A kérdező kommentje:

Viszont, esetleg tudnál részletesebb tájékoztatást adni, hogyan is tudom szinkronizálni a fájlok alkalmazásba a képeimet?

Mivel amit az imént mondtál, azt sajnos nem találom.

2017. júl. 18. 04:15
 10/10 Captain Logic ***** válasza:

Megosztás -> fájlok -> iCloud tárhely -> kiválasztod valamelyik mappát -> feltölti


Ennyi, de azért itt egy videó is:


[link]

2017. júl. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!