Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes megvenni egy egy éves...

Érdemes megvenni egy egy éves vodafone. Os huawei P8. lite telefont 27. 000. ért?

Figyelt kérdés

Az akku élettartam vajon mennyi?

Csak, mert ha nem kell akkut cserélnem bent, akkor akár még meg is éri, mert még van rá egy év garancia.

Ugyanannyi mintha veszek nagyjából ezért az árért egy xiaomit vagy doogit amire ugyancsak egy év a garancia.

Ám a P8 lite.ba az akku csere se olyan egyszerű ugye.

Vagy milyen készülék hasonló kategóriás mint a P8 lite?


2017. júl. 1. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Huawei P8-am volt, napi kétszer töltöttem. Lecseréltem egy Xiaomi Redmi Note 4-re, ezt 2 naponta töltöm intenzív nyomkodás mellett és simán tud annyit, mint a P8, pedig fele annyiba sem került. Én nem vennék többet Huaweit. Egyik ismerősömnek P9 van, ő is panaszkodik az aksijára, hogy leveszi a töltőről, és 1,5-3 óra múlva már 65%-on van.
2017. júl. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*1,5-2
2017. júl. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Vajon kamerába is jobb a not 4?
2017. júl. 1. 19:06
 4/5 A kérdező kommentje:

Számomra mondjuk fontos, hogy ha gariztatni kell vodafone.be media.ba vagy euronics.ba vigyem.

Ott pedig nem annyi az ára sajnos :(

2017. júl. 1. 19:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Abban nem meg a vakuja is gyengébb de minden másban ugyanazt tudja.
2017. júl. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!