Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha privát számról jövő hívások...

Ha privát számról jövő hívásokat lehet blokkolni?

Figyelt kérdés
Samsung galaxy s6 telefon. Vagy egy olyan lehetőség a beállításokban hogy Ismeretlen Hívók blokkolása, de az lehet hogy blokkolja az ismeretlen sźámokat is. Fogalmam nincs lehet csak a privat hívádokat tiltani?
2017. júl. 1. 23:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Te a számkijelzés nélküli hívásokat szeretnéd blokkolni. Erre szolgál a menüben az ismeretlen hívók blokkolása, kattintsd be nyugodtan. Én is így használom a készülékeimet mindig.
2017. júl. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem voltam benne biztos hogy tuti az. Akkor ha valaki egy számrol hív de nekem az a szám nincs meg attól még azt kijelzi nekem. Azokat nem szeretném blokkolni akik számomra ismeretlen számról hívnak. Csak azokat akik szám kijelzés nélkül
2017. júl. 2. 09:21
 3/3 anonim ***** válasza:
#1 pontosan azt írta le.
2017. júl. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!