Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ahhoz, h telefonon (WLAN-on)...

Ahhoz, h telefonon (WLAN-on) internetezzek, szükséges a szolgáltatónál elő fizetni?

Figyelt kérdés
próbáltam már többször is csatlakozni, de valamiért nem sikerült. talán ez a hiba?
2010. máj. 20. 15:36
 1/8 anonim válasza:

Nem ez a hiba.

Nem minden wlan- hálózat nyitott, és amelyik nyitott is, ott is mehet szűrés egy bizonyos kód alapján, h csak bizonyos készülékek férhessenek hozzá.

Ha tuti, h nem volt ilyen, akkor lehet, hogy a térerősség kicsi..

De a wlanhoz a szolgáltatónak semmi köze.

2010. máj. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nem ez a hiba


van megfelelő wifi hálózat?sajátodhoz akarsz csatlakozni,vagy csak valakiéhez?

milyen telóval?

2010. máj. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

nokia 5800

belépek a vez nélk Lan ba és ha tall egy ... WiFi-t akkor amikor csatlakozni próbálok akkor kér valamilyen kódot.

nem pont a sajáthoz akarok csatlakozni de eddig még csak itthon próbáltam

2010. máj. 20. 15:51
 4/8 anonim ***** válasza:
na az a kód pont azért van h ilyen utcán elhaladó emberkék ne tudják lopni a netet:D menj falura ahol nem értenek a wifi routerekhez, ott nem szokták lejelszavazni :D én is 5800-val szoktam lopni:D
2010. máj. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

igen, azzal a kóddal van levédve a hálózat..

Nekem a Nokia 5630-asom egy kis lakattal jelzi, hogyha kódot kér a hálózat. Gondolom, 5800-nál is van ilyen jelzés. Olyat keress, ahol nincs ilyen kis lakatos jel. Bár még azokon a hálózatokon is lehet szűrés, de ha szerencséd van, nem lesz. :) Am érdemes bevásárlóközpontokban, nagyobb tereken is keresgélni, nekem néha be szokott jönni 1-1.. :)

2010. máj. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :)
2010. máj. 20. 16:57
 7/8 anonim ***** válasza:

5800-ám van nekem is


nincs semmi baja a telónak,előfizetés se kell hozzá


csak épp olyan embrek netét probálod lopni,akik ezt nem szeretnék,és lejelszavazták...

(meki,benzinkutak,plázák...ingyenes wifi...próbáld ki,működni fog)

2010. máj. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi :D kipróbálom majd ;)
2010. máj. 20. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!