Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Google Pixel még mindig jó...

A Google Pixel még mindig jó vételnek számítana?

Figyelt kérdés
Meddig éri meg beszerezni egyet?

2017. júl. 4. 19:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. júl. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem. Ha most akarsz felsőkategóriás telót venni akkor vagy S8, vagy várj a Pixel 2re. (én is ezzel a dilemmával küzdök egy ideje)
2017. júl. 5. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Talán a tiszta, stock Android miatt hajlok mostanság a Pixel felé. Szóval ha nem lesz megfizethetetlen a Pixel 2, beszerzek egyet szerintem. Bár mondjuk arra picit még várni kell.
2017. júl. 5. 08:13
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha a stock a lényeg, akkor a Oneplus 5öt is megfontolhatnád, mert jelenleg az áll legközelebb a hozzá. Nagyon rossz a közvélemény róla, de összességében szerintem nem lett vészes, és multitaskingban egyértelműen a legjobb a piacon, a 8G RAM miatt.
2017. júl. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Gondolkodtam rajt, de én valamikor az év vége felé fogok telefont cserélni ha nagyobb összegben gondolkodom, felső kategóriás mobilban. A Pixel egyértelműen a stock feeling miatt tetszett meg, és azóta láttam, hogy valamikor október környékén fog megjelenni várhatóan, és talán érdemes lesz figyelni rá. Csak az ár azért mégse mindegy. A Oneplus 5 beismerem nem tudom mennyi árban van.
2017. júl. 5. 13:01
 6/8 anonim ***** válasza:
A 8 gigás verzió olyan 150k körül
2017. júl. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És vajon év végén mennyire lenne még jó vétel a OnePlus 5 arra a bűvös kb. 2 éves időtartamra?
2017. júl. 5. 14:59
 8/8 anonim ***** válasza:
Az még kiderül, azóta sok mindent kidobhatnak még :D
2017. júl. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!